Chcesz zaoszczędzić pieniądze na czekach papierowych? Pomiń swój bank

Category: Oceny Zdolności
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

  • 6 kwietnia 2018 /
  • 3 minuty czytania

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Uczciwość redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Który bank wybrać?

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Wraz ze wzrostem liczby płatności rachunków online i portfeli mobilnych konsumenci w mniejszym stopniu polegają na czekach papierowych. Konsumenci, którzy nadal wypisują czeki, są prawdopodobnie zszokowani, gdy nadejdzie pora ponownego zamówienia. Pudełko czeków z duplikatami zamówione w banku może kosztować 35 USD lub więcej.

Na szczęście można przeszukiwać Internet w poszukiwaniu tańszych czeków (i fajniejszych projektów) – o ile zastosujesz podstawowe środki ostrożności.

Najlepsze oferty czeków nie są w bankach

Szybka analiza cen online standardowych niebieskich czeków pokazuje, że można dużo zaoszczędzić, zamawiając za pośrednictwem drukarki innej firmy.

Pojedyncze kontrole

Firma Liczba czeków w skrzynce Koszt, 2 pudełka Koszt za czek
klub Sama 240 11,20 $ 0,023 USD
Costco 246 14,48 $ 0,029 USD
Walmart 150 12,92 $ 0,043 USD
Checks.com 125 11,90 $ 0,047 $
Kontrole obietnicy 125 13,90 $ 0,055 USD
Vistaprint 150 25,00 $ 0,083 USD
Czeki nieograniczone 125 29,98 $ 0,119 $
Czeki w poczcie 125 29,98 $ 0,119 $
Chase Bank (dostarczony przez Deluxe) 100 37,90 $ 0,189 $

Zduplikowane kontrole

Firma Liczba czeków w skrzynce Koszt, 2 pudełka Koszt za czek
klub Sama 180 11,96 $ 0,033 USD
Costco 174 14,71 $ 0,042 USD
Walmart 150 14,92 $ 0,049 USD
Checks.com 100 13,90 $ 0,069 USD
Vistaprint 150 27,50 USD 0,091 $
Kontrole obietnicy 100 19,90 $ 0,099 USD
Chase Bank (dostarczony przez Deluxe) 300 75,50 $ 0,125 $
Czeki nieograniczone 100 35,98 $ 0,179 $
Czeki w poczcie 100 35,98 $ 0,179 $

Ceny pobrane online 25 stycznia 2018 r

Najtańszym dostawcą, jaki mogliśmy znaleźć, był Sam’s Club. Klub zakupowy należący do Walmart sprzedaje pojedyncze czeki za około 2 centy każdy, znacznie mniej niż cena, którą zapłacisz, zamawiając je za pośrednictwem sprzedawcy czeków Chase Banks.

Oczywiście cena to nie wszystko; nie chcesz przekazywać informacji o koncie czekowym do pobieżnej operacji nocnej. Jeśli nigdy nie słyszałeś o witrynie, z której myślisz o złożeniu zamówienia, sprawdź ją za pomocą wyszukiwarki Better Business Bureau, zanim podasz jakiekolwiek poufne informacje.

Bezpieczne miejsca na zakupy

Jeśli wyjście poza bank po czeki denerwuje Cię, pamiętaj, że banki zazwyczaj nie drukują czeków. Wysyłają je do drukarki innej firmy, takiej jak Deluxe lub Harland Clarke, więc tak naprawdę wszystko, co robisz, to eliminowanie pośredników.

Prostym sposobem sprawdzenia, czy zamawiasz czeki od renomowanej firmy, której produkty spełniają podstawowe normy bezpieczeństwa, jest wyszukanie małej ikony kłódki po prawej stronie czeku pod polem „kwota. Jeśli tam jest, znasz czek, a sama firma została sprawdzona przez Stowarzyszenie Systemów Płatności Czekowych.

„Ikona kłódki to sposób na poinformowanie osób obsługujących czeki, że posiadane przez nich czeki mają co najmniej minimalną liczbę funkcji zabezpieczających, które chroniłyby przed zmianą czeku i jego powieleniem – mówi Steven Antolick , Dyrektor wykonawczy CPSA.

Listę wszystkich autoryzowanych drukarek CPSA można znaleźć na stronie internetowej organizacji.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby złożyć zamówienie na czek

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie decyzji, wszystko, czego potrzebujesz, aby zamówić nowe czeki online, można znaleźć na jednym ze starych czeków (lub czeku tymczasowym, jeśli jest to nowe konto).

  • Twój numer konta bankowego.
  • Numer rozliczeniowy Twojego banku, który możesz również znaleźć na stronie internetowej banku.
  • Numer czeku z ostatniego czeku, dzięki czemu wiesz, od którego numeru powinny zaczynać się nowe czeki.
  • W niektórych stanach data otwarcia konta.

Będziesz także chciał dokładnie sprawdzić swoje zamówienie przed dokonaniem ostatecznego. Podczas gdy drukarki zwykle weryfikują dane konta w banku przed wydrukowaniem, czeki zawierające nieprawidłowe informacje o koncie nie są zbyt przydatne.

Bezpieczeństwo to najważniejsza cecha

Jeśli zamierzasz wydać więcej niż absolutne minimum na czek, powinien on dotyczyć funkcji zabezpieczających czek, mówi Magnus Carlsson, menedżer ds. Finansów i płatności w Association for Financial Professionals.

„Czeki to metoda płatności, w której występuje najwięcej oszustw – mówi Carlsson. „Więc wszystko, co możesz zrobić, aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo, to wielka sprawa.

Najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa, takie jak dodatkowy, trudny do skopiowania mikrodruk, folia z hologramem, czujniki temperatury i trudne do skopiowania znaki wodne, mogą podwoić koszty kontroli.

Koszt dodatkowego zabezpieczenia czeku jest prawdopodobnie łatwiejszy do opanowania dla konsumentów, którzy wypisują czeki od czasu do czasu, niż dla firm, które wypisują tysiące, a nawet miliony czeków rocznie. Porównaj swoje koszty z potencjalnymi skutkami oszustwa, mówi Carlsson.

Czeki też mogą wyglądać fajnie

Kolejną korzyścią płynącą z wychodzenia poza bank w celu uzyskania czeków jest większy wybór kolorów i stylów. W rzeczywistości w Internecie można znaleźć czeki z niemal każdym obrazem lub tematem, jaki możesz sobie wyobrazić, od dzieł sztuki po drużyny sportowe z uczelni, po koty uprawiające jogę.

Jeśli nie możesz znaleźć konkretnego projektu, zawsze możesz stworzyć własny. Wiele drukarek czeków daje klientom możliwość wykorzystania własnych projektów lub zdjęć jako tła.

Możesz również znaleźć okazję do zrobienia czegoś dobrego z czekiem. Wiele stowarzyszeń charytatywnych, takich jak National Breast Cancer Foundation, zbiera pieniądze, umieszczając swoje nazwy i logo na czekach. Spodziewaj się, że zapłacisz kilka dolarów więcej za dwa pudełka bardziej wyszukanych czeków ze specjalnymi wzorami.