Czy możesz wypłacić pieniądze z karty kredytowej Capital One

Czy możesz wypłacić pieniądze z karty kredytowej Capital One
Category: Celu Uzyskania
16 października 2020

Ostatnia aktualizacja 18/08/2017 przez GS Staff

Tak, możesz wypłacić pieniądze z karty kredytowej Capital One. Nazywa się to zaliczką gotówkową i jest dozwolone w przypadku kart kredytowych Capital One wymienionych w poniższej tabeli.

Chociaż zaliczka gotówkowa może wydawać się korzyścią, zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem wypłata gotówki z karty kredytowej ze względu na wysokie oprocentowanie i opłaty, które zapłacisz. Karty kredytowe Capital One nie są wyjątkiem od tych wysokich stóp procentowych i opłat.

Na przykład, jeśli masz doskonały kredyt, Twój APR może wynosić 13,99% w przypadku transakcji zakupu przy użyciu karty Capital One Venture. Jednak APR zaliczki gotówkowej wynosi 23,99% dla tej karty. Jak prawdopodobnie możesz to policzyć, jest to 10% wyższa stawka niż normalna APR zakupu. To nie jest stawka, którą chcesz płacić przez długi czas.

Poniższa tabela przedstawia koszty pobrania zaliczki gotówkowej z każdej z wymienionych kart kredytowych Capital One. Jeśli to nie powstrzymuje Cię przed przyjęciem zaliczki, czytaj dalej pod tabelą.

Karta kredytowa Capital OneZaliczki gotówkowe APROpłata za transakcję zaliczkową
Nagrody Venture 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Rtęć 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Nagrody VentureOne 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Nagrody Premier Dining 24,49% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Nagrody QuickSilverOne 24,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Platyna 24,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Nagrody dla studentów podróży 24,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Zabezpieczona karta MasterCard 24,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Spark Cash 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Spark Cash Select 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Zdobądź mile dla biznesu 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Spark Miles Select for Business 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej
Spark Classic dla firm 23,99% Większe niż 10 USD lub 3% kwoty każdej zaliczki gotówkowej

Brak okresu karencji

Jedną z wad przyjęcia zaliczki gotówkowej jest brak okresu karencji. Zwykle karta kredytowa pozwala na spłatę całego salda transakcji zakupu w ciągu 21 dni przed naliczeniem odsetek. Nie dotyczy to zaliczek gotówkowych.

Odsetki zaczną być naliczane od dnia transakcji zaliczki gotówkowej. Jeśli musisz wziąć zaliczkę gotówkową, dobrym pomysłem jest jak najszybsza spłata salda.

Opłaty bankomatowe / bankowe

Przy pobieraniu zaliczki gotówkowej może być konieczne udanie się do banku w celu uzyskania gotówki. Bank, który realizuje transakcję zaliczki gotówkowej, może naliczyć opłatę w wysokości kilku dolarów za wykonanie tej transakcji. Opłata ta jest dodatkiem do opłat / odsetek wymienionych powyżej.

Zaliczki wypłacone jako ostatnie

Kiedy dokonujesz minimalnej płatności za pomocą karty kredytowej, płatność jest wydawana najpierw na najniższe odsetki, które zwykle stanowią saldo transakcji zakupu. Jednak według ValuePenquin.com płatności przekraczające minimum są stosowane do najwyższego salda APR.

Jak uzyskać zaliczkę gotówkową?

Jeśli chcesz otrzymać zaliczkę gotówkową, najłatwiej jest zazwyczaj uzyskać PIN od Capital One. Możesz poprosić o kod PIN, logując się do swojego konta internetowego lub dzwoniąc pod numer 1-800-CAPITAL. Po uzyskaniu kodu PIN możesz odwiedzić bankomat, aby sfinalizować transakcję zaliczki gotówkowej za pomocą karty kredytowej.

Możesz również wejść do banku i poprosić kasjera o wypłatę zaliczki gotówkowej z karty kredytowej. Prawdopodobnie będziesz musiał okazać ważny identyfikator przed zakończeniem transakcji.

Alternatywą dla wizyty w banku jest zakup czeków wygodnych. Czeki te są dostarczane przez firmę obsługującą karty kredytowe i mogą być używane tak jak zwykłe czeki. Należy zapoznać się z warunkami korzystania z tych czeków, aby mieć jasność co do odsetek i opłat, które zostaną naliczone.