Genewa Motor Show 2017. Stosunek  Moto

  • Duży ruch w autosalonach. Te modele wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach na prawo przejażdżki. Jest propozycja ministerstwa
  • GDDKiA zrywa umowy z Włochami. Mieli budować fragmenty A1 i S3
  • Surowe sankcje za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę
  • Z Trójmiasta do granicy z Czechami w pięć godzin. Jest umowa na ostatni odcinek A1

Ferrari 812 Superfast, czy Mercedes AMG GT Concept - to tylko niektóre z piekielnie szybkich aut zaprezentowanych przy Genewie. Mnóstwo powodów do odwiedzenia zadowolenia mają także fani SUV-ów. Na jednej wraz z najważniejszych wystaw motoryzacyjnych pokazywano bowiem nowe modele pośród innymi Nissana Qashqai, bądź Range Rovera Velar. Tegoroczna, 87. edycja na kuli ziemskiej potrwa do 19 marca. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

W czasie 87. genewskiego salonu zaprezentowano w szczególności Ferrari 812 Superfast. Niezwykła maszyna przyspiesza do setki w zaledwie 2, 9 sekundy, a jej maksymalna prędkość wynosi 340 km/h.

"Samochód będzie rodzajem smartfona". Premiery na Genewa Serce Show 2017

Coś dla fanów szybkiej jazdy

- Silnik w poniższym pojeździe pochodzi z samego LaFerrari, czyli królewskiego modelu tejże marki. Został on delikatnie rozwiercony o 0, dwóch litra, a jego kubatura to teraz 6, 5 litrów. Można dać się pokroić, aby przejechać się takim samochodem po torze a mianowicie wskazuje Adam Kornacki spośród TVN Turbo.

Pod maską znajduje się 800 koni mechanicznych. Co istotne, model 812 Superfast wydaje się pierwszym Ferrari wyposażonym po elektryczne wspomaganie kierownicy.

W czasie motoryzacyjnego święta zaprezentowano też koncept Mercedesa AMG GT. Zdaniem specjalistów, to jeden z najlepszych prototypów tej wystawy, który to ma być konkurentem na rzecz Porsche Panamery. - Nie ulega wątpliwości, że pod maską znajdzie się 4 litrowy silnik V8 o mocy 600 koni mechanicznych - opowiada Kacper Jeneralski z TVN Turbo.

W zależności z tym z pełną pewnością nie zawiodą się fani szybkiej jazdy. Nowy model Mercedesa do czołowej setki rozpędzi się albowiem poniżej trzech sekund.

Popularny

braster rozpoczyna przegląd opcji strategicznych
Braster rozpoczyna przegląd opcji strategicznych

Zarząd spółki Braster poinformował o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych. Notowana na warszawskiej giełdzie korporacja oferuje urządzenie do samodzielnego badania piersi, które odrzucić okazało się sukcesem rynkowym. Akcje spółki kosztują obecnie…...

blokady, jajka, petardy. Rolnicy protestowali w Brukseli  Wraz ze świata
Blokady, jajka, petardy. Rolnicy protestowali w Brukseli Wraz ze świata

Tysiące rolników, głównie producentów wieprzowiny i mleka, protestowało w poniedziałek przy Brukseli, domagając się interwencji na rynku w celu podniesienia cen. Rolnicy blokowali główne instytucje europejskie ciągnikami. Policja użyła gazu łzawiącego.…...

boże Narodzenie 2017: wydatki przedsiębiorstw, bonusy świąteczne
Boże Narodzenie 2017: wydatki przedsiębiorstw, bonusy świąteczne

Pracownicy otrzymają z okazji świąt Bożego Narodzenia przeważnie od momentu 100 do 300 złotych. Natomiast 8 na 10 pracodawców planuje dla zatrudnionych różne niespodzianki świąteczne. Takie wnioski płyną spośród raportu…...

bochniarz komentuje zakaz handlu po niedzielę
Bochniarz komentuje zakaz handlu po niedzielę

Henryka Bochniarz, przewodnicząca Wskazówki Dialogu Społecznego uważa zakaz handlujących niedziel za złe rozwiązanie. Może ono zaburzać logistykę firm i bóg wie do końca, jak odbije się na całej gospodarce. Dlatego, według niej…...