Genewa Motor Show 2017. Stosunek  Moto

  • Duży ruch w autosalonach. Te modele wybierano najczęściej
  • Zmiany w egzaminach na prawo przejażdżki. Jest propozycja ministerstwa
  • GDDKiA zrywa umowy z Włochami. Mieli budować fragmenty A1 i S3
  • Surowe sankcje za cofanie licznika. Prezydent podpisał ustawę
  • Z Trójmiasta do granicy z Czechami w pięć godzin. Jest umowa na ostatni odcinek A1

Ferrari 812 Superfast, czy Mercedes AMG GT Concept - to tylko niektóre z piekielnie szybkich aut zaprezentowanych przy Genewie. Mnóstwo powodów do odwiedzenia zadowolenia mają także fani SUV-ów. Na jednej wraz z najważniejszych wystaw motoryzacyjnych pokazywano bowiem nowe modele pośród innymi Nissana Qashqai, bądź Range Rovera Velar. Tegoroczna, 87. edycja na kuli ziemskiej potrwa do 19 marca. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

W czasie 87. genewskiego salonu zaprezentowano w szczególności Ferrari 812 Superfast. Niezwykła maszyna przyspiesza do setki w zaledwie 2, 9 sekundy, a jej maksymalna prędkość wynosi 340 km/h.

"Samochód będzie rodzajem smartfona". Premiery na Genewa Serce Show 2017

Coś dla fanów szybkiej jazdy

- Silnik w poniższym pojeździe pochodzi z samego LaFerrari, czyli królewskiego modelu tejże marki. Został on delikatnie rozwiercony o 0, dwóch litra, a jego kubatura to teraz 6, 5 litrów. Można dać się pokroić, aby przejechać się takim samochodem po torze a mianowicie wskazuje Adam Kornacki spośród TVN Turbo.

Pod maską znajduje się 800 koni mechanicznych. Co istotne, model 812 Superfast wydaje się pierwszym Ferrari wyposażonym po elektryczne wspomaganie kierownicy.

W czasie motoryzacyjnego święta zaprezentowano też koncept Mercedesa AMG GT. Zdaniem specjalistów, to jeden z najlepszych prototypów tej wystawy, który to ma być konkurentem na rzecz Porsche Panamery. - Nie ulega wątpliwości, że pod maską znajdzie się 4 litrowy silnik V8 o mocy 600 koni mechanicznych - opowiada Kacper Jeneralski z TVN Turbo.

W zależności z tym z pełną pewnością nie zawiodą się fani szybkiej jazdy. Nowy model Mercedesa do czołowej setki rozpędzi się albowiem poniżej trzech sekund.

Popularny

belka: w działalności gospodarczej potrzebna jest odpowiedzialność
Belka: w działalności gospodarczej potrzebna jest odpowiedzialność

Media: Volkswagen może mieć następujące problemy. Nowe ustalenia w sprawie afery spalinowej Szef Audi aresztowany Były szef Volkswagena może mieć następne problemy Zaskakujące wyniki germańskiego giganta. Mimo afery dieslowej Skandal…...

banki będą szukać spadkobierców zmarłych klientów
Banki będą szukać spadkobierców zmarłych klientów

Darmowe konta jak i również karty coraz bliżej. Fundamentalne usługi będą bezpłatne, jednak są też ograniczenia Kolejny bank ostrzega klientów. "Złośliwe oprogramowanie" Bank stworzył klona. Doradza klientom Jeden spośród największych…...

bCC chce, żeby rząd wycofał się z projektu ustawy tytoniowej  Prawo
BCC chce, żeby rząd wycofał się z projektu ustawy tytoniowej Prawo

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Business Centre Club chcą, żeby rząd wycofał się z projektu naprawdę zwanej ustawy tytoniowej. Katalogów zdaniem znowelizowane przepisy uderzą rykoszetem w plantatorów tytoniu i producentów papierosów, zaś na zmianach skorzystają…...

barclays Capital: eurostrefa wejdzie po grudniu w deflację  Ze świata
Barclays Capital: eurostrefa wejdzie po grudniu w deflację Ze świata

Janis Warufakis w TVN24 BiS: "Udają, że kryzys się skończył. Greckiego długu nie da się spłacić" Mazowsze zostało podzielone. Rząd liczy w dodatkowe środki z Unii Europejskiej Wydarzenia w Sejmie…...