Wyniki WWE Money in the Bank 2019: Oceny gwiazd dla najlepszych meczów

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

Polecany felietonista 20 maja 2019 r. Komentuj ikonę dymka

Wyniki WWE Money in the Bank 2019: Oceny gwiazd dla najlepszych meczówNa papierze karta WWE Money in the Bank była jedną z najlepszych w znakomitej historii ulubionego wydarzenia fanów.

Jak jednak wiemy, to, co na papierze wygląda nadzwyczajnie, nie zawsze udowadnia sprawę w wykonaniu. Słaba rezerwacja lub zarządzanie czasem mogą przeciągnąć mecz i zrujnować szansę na spełnienie oczekiwań.

Z drugiej strony są pojedynki, które przekraczają nawet najwznioślejsze nadzieje Wszechświata WWE i stają się natychmiastowymi klasykami.

W niedzielę odbyły się głośne konkursy należące do obu tych kategorii.

Które były które i dlaczego?

Dowiedz się dzięki tym ocenom w najważniejszych meczach nocy.

Universal Championship Match: Seth Rollins kontra AJ StylesAJ Styles i Seth Rollins walczyli w meczu prawie całkowicie odmiennym od standardowego niedzielnego romansu WWE.

Nie było wyraźnego agresora. Nikt nie zyskał trwałej przewagi przez cały czas. Zamiast pracować w stylu WWE, który często grzęźnie w meczach lub sprawia, że ​​wyglądają zbyt podobnie jak każda inna walka na karcie, zapewnili stale zintensyfikowaną rywalizację, która opierała się na dużych spotach i dramatycznych bliskich upadkach, aby przyciągnąć tłum i opowiedzieć historię .

Fenomenalny, który wyciągnął zderzenie stylów, ale nie zdołał odłożyć Rollinsa, wpłynął na jego psychikę i zmusił go do niefortunnej próby Fenomenalnego Przedramienia. To okazało się upadkiem, gdy Rollins odpowiedział i wykończył go tupnięciem.

Mecz był doskonale przeprowadzony, spełnił wysokie oczekiwania i był dokładnie takim typem zwycięstwa, jakiego Rollins potrzebował, aby pomóc mu w ustanowieniu tytułu.

Ocena w gwiazdkach: ****

Mecz o mistrzostwo WWE: Kofi Kingston kontra Kevin OwensCały występ Kofiego Kingstona w mistrzostwach WWE opierał się na idei, że jest on doskonałym przegranym, pokonującym przeciwności, aby osiągnąć poziom, o którym nikt nie marzył. W niedzielę wieczorem w swojej obronie przed Kevinem Owensem po raz kolejny znalazł się na tej pozycji.

Po zniesieniu potwornego uderzenia na zewnątrz, w którym przypadkowo zderzył się z kamerzystą, Kingston zranił się w plecy. Jak rekin pachnący krwią w wodzie, Owens skoncentrował swój atak na tym obszarze i zmusił bohatera do walki od spodu.

Zrobił to, pokonując ogromny ból i karę, aby osiągnąć powrót. Ten powrót został jednak zatrzymany, ponieważ Owens dostarczył wyskakującą bombę, a później ogłuszacz, który wyglądał na koniec magicznej podróży Kingston.

Tak się jednak nie stało, ponieważ odporny Kingston wyrzucił ich z obu i zmusił Owensa do wypróbowania desperackiej bomby sentonowej, która zakończyła się tym, że pretendent uderzył na kolana przeciwnika.

Kingston wyzdrowiał, wydał Trouble in Paradise i obronił tytuł.

Będą tacy, którzy będą twierdzić, że mecz był nieco zbyt prosty lub nie charakteryzował się poziomem intensywności, jakiego można się spodziewać po meczu, w którym bohater szukał zemsty na złoczyńcy. Nie pomyliliby się, przynajmniej w tym drugim przypadku. Mecz nie zdołał utrzymać intensywności, od której zaczął, co okazało się problematyczne dla jego ogólnej jakości.

Mimo wszystko historia była prosta, wykonanie solidne, a wynik był właściwy. Przynajmniej na razie.

Ocena w gwiazdkach: ***

Pieniądze na drabinie bankowej mężczyznMecz Men’s Money in the Bank Ladder był nowoczesnym klasykiem i liderem w meczu roku WWE Match of the Year w 2019 roku.

Od niesamowitych wstrząsów, jakich dokonali tacy jak Finn Balor, Andrade i Ricochet, po czystą dominację Drew McIntyre, mecz odpowiednio podkreślił uczestników, jednocześnie utrzymując fanów na krawędziach siedzeń.

Nawet oddzwonienie do zdrady McIntyre’a kilka tygodni temu barona Corbina miało sens, podobnie jak zemsta Claymore’a Szkockiego Psychopaty pod koniec walki.

Opowiadanie historii, zapierające dech w piersiach miejsca wysokiego ryzyka i szokujący finał, w którym Brock Lesnar wyszedł z szatni, odzyskał teczkę i przemienił się z upolowanego w myśliwego, pomogły w tegorocznej drabinie odnieść porywający sukces.

Wykończenie wpłynie na odbiór i opinię ludzi o meczu.

Pomysł, by Lesnar w zasadzie ukradł teczkę siedmiu supergwiazdom, którzy rozwalili ich tyłki, by spróbować go osiągnąć, jest dla wielu nieatrakcyjny, ale jest to również świetna rezerwacja pięty. Przez lata ustaliliśmy, że Lesnar jest uprawniony. Jest samolubny, a nawet trochę leniwy. Pojawia się, kiedy chce i broni, kiedy chce. Do diabła z wszystkimi innymi.

Zamiast ciężko pracować, aby zdobyć rewanż o mistrzostwo Universal, Lesnar wybrał najłatwiejszą ścieżkę, jaką mógł znaleźć, a teraz ma po swojej stronie element zaskoczenia. Pasuje z perspektywy opowiadania historii, nawet jeśli nie był to najlepszy wynik.

Nie powinno to jednak negatywnie wpływać na ocenę tego, co było wybitnym głównym wydarzeniem, ani na pracę ludzi, którzy je fachowo przygotowali.

Ocena w gwiazdkach: **** 1/2

Pieniądze kobiet w meczu o drabinę bankowąMecz „Women’s Money in the Bank Ladder od początku wydawał się pospieszny, co zaowocowało konkursem, który choć dobry, stracił okazję do bycia wielkim.

Wysiłki zaangażowanych kobiet były niezaprzeczalne. W szczególności Dana Brooke była częścią kilku nierównych wybojów i wysokiego miejsca, w którym zwisała z drutu trzymającego teczkę, i wyróżniała się jako jedna z MVP meczu.

Mandy Rose i wtrącająca się Sonya Deville były częścią najbardziej zapadającego w pamięć, inspirującego momentu meczu, w którym ten ostatni strażak niósł jej przyjaciółkę na szczyt drabiny, próbując pomóc jej w zwycięstwie. Jak mówi nam teraz historia, Bayley zapobiegła temu i odzyskała teczkę Money in the Bank, którą później spieniężyła, by zostać mistrzem SmackDown kobiet.

Szalone tempo i chęć kobiet do zabrania wszystkich swoich rzeczy utrudniały wykonanie niektórych plam. Mimo to ich ciężka praca i opowiadane historie podniosły go nieco ponad przeciętną i pomogły w rozpoczęciu show na właściwej stopie.